Miejsce, o którym marzysz

Zadbaj o to, aby najważniejszy dzień w Twoim życiu odbył się w wyjątkowej scenerii. Piękna sala weselna hotelu Zacisze, to gwarancja niezapomnianych wspomnień. Zorganizujemy wesele Twoich marzeń. Już dziś zarezerwuj termin na zbliżający się sezon 2017.

Przestrzeń, która tworzy niezapomniany nastrój

Nasza sala weselna jest przystosowana nawet dla 200 gości. Dysponujemy sceną dla zespołu, przestronnym – sąsiadującym z przestrzenią jadalną – parkietem do tańca, z którego prowadzi wyjście na malowniczy taras. Wystrój wnętrza, dekoracje krzeseł, stołu, ozdoby florystyczne – zapewniają unikalną atmosferę.

Wykwintne menu i profesjonalna obsługa

Spełnimy najbardziej wyszukane oczekiwania naszych Klientów. Skomponuj menu weselne, dostosowane do Twoich upodobań i budżetu. Zapewnimy świeże potrawy, przyrządzone przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy sprawią, że każde kolejne danie będzie miłą niespodzianką. Profesjonalna obsługa kelnerska dyskretnie zadba o to, aby Twoim gościom niczego nie zabrakło.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zorganizować wesele, o którym marzysz. Przyjedź i zobacz urzekającą scenerię, w której możesz przeżyć niezapomniane chwile.

TOP